עורכי דין מומלצים בחיפה והסביבה


התחום המשפטי הוא אחד התחומים המורכבים והמסועפים ביותר בישראל. הסוגיות המשפטיות הן רבות ועל אף הריבוי בעורכי דין בישראל, אין עורך דין המתמחה בכל התחומים. במידה ואתם נקלעים לסיטואציה בחיים שבה אתם רוצים לתבוע או נתבעים בעצמכם בסוגיה משפטית כלשהי, כדאי שיהיה לצידכם עורך דין מקצועי ומוסמך באותו התחום. על מנת להקל עליכם תושבי חיפה והסביבה במציאת עורכי הדין הטובים ביותר באזור הצפון הכנו עבורכם רשימה של עו"ד מובילים בתחומים השונים באזור זה:

עורכי דין מומלצים בחיפה גירושין:

1 מכל 3 זוגות בישראל מתגרשים בסופו של דבר. זהו ממוצע עגום אך הוא בהחלט נכון על פי מחקרים שנעשו בתחום ולצערנו האחוז הזה לא פוחת אלא רק הולך ועולה. אי הסכמות, מריבות, וויכוחים ועוד מגוון אינטריגות עשויים בהחלט להשפיע על מערכת היחסים ולעתים רבות גם להיגרר לפסים אישיים או יותר פשוט, למסקנה שבני/בנות הזוג אינם מתאימים לנו. כאשר מתקבלת ההחלטה להתחיל הליך גירושין ולעתים רבות גם לפני שמתקבלת החלטה כזו ולצורך ייעוץ משפטי בנושא – פונים אל עורך דין מומלץ לגירושין בחיפה. עורך דין לענייני גירושין יוכל לייעץ לכם אודות הסוגיות המשפטיות הכרוכות בתחום זה, כמו גם הסיכויים שלכם לצאת עם X ו-Y בהתאם לתיק האישי שלכם. תהליך הגירושין יכול להיות פשוט ומהיר ויכול גם להיגרר זמן רב ולמלחמה בין בני הזוג על המזונות, הרכוש, הגבלות מסוימות וכן משמורת על הילדים. 

עורך דין ירון גרוס:

עורך דין ירון גרוסעו"ד ירון גרוס הנו בעל תואר שני במשפטים מטעם אוניברסיטת בר אילן ומשרדו עוסק בעיקר בתחום דיני המשפחה. אנו מבינים כי גירושין יכול להיות דבר עדין מאוד, לא משנה אם שני בני הזוג רוצים לסיים את זה יפה ובמהירות או להיגרר למלחמה אחד נגד השני על כל סעיף וסעיף. בשני המקרים חשוב להיעזר בשירותיו של עורך דין מומלץ לגירושין בחיפה. הניסיון מלמד אותנו כי סכסוך משפחתי עשוי להיות אחד הקשים ביותר בתחום המשפטי ולכן חשוב לבחון בקפידה עם איזה משרד עורכי דין אתם עובדים. 

המשרד שלנו מעניק יתרונות רבים ללקוחותינו ושם דגש על הנושאים העיקריים והחשובים שבמהלך ההליך המשפטי. משרדנו נחל הצלחות רבות הן ביישוב סכסוכים והן בפסקי דין שנפסקו לטובת לקוחותינו. במשרד של ירון גרוס תמצאו אוזן קשבת, אמפתיה רבה ועם זאת רמת מקצוענות והתמקדות במטרה הסופית לייצר ללקוח שלנו אפשרות להתחיל דף חדש בחייו עם נתוני הפתיחה הטובים ביותר. בתחום דיני המשפחה המשרד מתמחה בהיבטים שונים העולים גם בהליך הגירושין: הסכמי ממון, הסכמים טרום נישואין, גישור, חלוקת רכוש, משמורת על הילדים, דמי מזונות ועוד.

כתובת המשרד: שדרות הפל ים 2, בניין ברוש קומה 1, חיפה

טלפון: 077-7995056

אתר אינטרנט : http://www.mishpahalaw.co.il


עו"ד ענבל כספי גאון:

ניסיון הוא מרכיב חשוב בתחום דיני המשפחה בכלל ובהליכי גירושין בפרט. משום כך חשוב להיעזר בשירותיו של עורך דין מומלץ לגירושין בחיפה ואחת כזו היא עו"ד ענבל כספי גאון. 

ענבל סיימה לימודי משפטים בהצלחה ובשנת 2010 סיימה את התמחותה בתחום והחלה לעבוד כעורכת דין מוסמכת בעלת משרד עצמאי בחיפה. עם 10 שנים של ניסיון בתחום דיני המשפחה והגירושין והתמחות עיקרית בתחום זה אין ספק מדוע היא אחת מעורכי הדין המומלצים ביותר באזור הצפון. ענבל מאמינה שלפני שתובעים את בן/בת הזוג כדאי לדבר ולהגיע להסכמים בין הצדדים בצורה שקולה ורגועה ולנסות ליישב את הסכסוכים. הסכמים אלו יכולים לחסוך הליכים משפטיים מפרכים, יקרים ולא נעימים לאף אחד מהצדדים ובני משפחותיהם. במשרדה של ענבל נלחמים עבור כל לקוח ומספקים שירות אישי ומקצועי ביותר תוך ליווי צמוד לאורך כל הדרך ולא נפחד גם מהליכים משפטיים עיקשים כדי להוציא את הלקוח שלנו לדרך חדשה בעמדה הטובה ביותר.

כתובת: בילינסון 15, (קריית חיים) חיפה

טלפון: 073-7590877

אתר אינטרנט : http://caspigaon.co.il


עורך דין רפי רפאלי:

עובתחום עדין כמו גירושין ודיני משפחה אתם רוצים לדעת שאתם מקבלים יחס אישי, אמפתיה ושבצד שמייצג אתכם יש מישהו שמבין את הסיפור שלכם ואכפת לו מכם. עו"ד רפי רפאלי הנו בעל תואר ראשון במשפטים ותואר ראשון במנהל עסקים והוא דואג להדגיש כי הוא אינו יכול להתייחס אל הלקוח כאל עוד מספר ודי... אלא שכל לקוח הוא סיפור ועולם בפני עצמו וצריך לקבל שירות סבלני, אדיב, מקצועי, רגיש והוגן. 

משרדו של רפי רפאלי הממוקם בקרית מוצקין, מתמחה בתחום דיני המשפחה, לרבות הליכי גירושין ודואג לשים את הלקוח במרכז מתוך רצון אמיתי להעניק ללקוח את השירות המקצועי והטוב ביותר. מר רפאלי שם דגש על הפרטים הקטנים ביותר בעל רשת קשרים ענפה המסייעת לטיפול בלקוחות המשרד. 

כתובת: הערבה 2, קריית מוצקין

טלפון: 050-9000145

אתר אינטרנט : https://rafilaw.co.il


עורכי דין מומלצים בחיפה פלילי:

עבירה על החוק היא אסורה בהחלט אך לעתים נכפה על אנשים לעבור על החוק או שהם מואשמים על לא עוול בכפם. במידה והסתבכתם בהליך פלילי כלשהו, תרצו למחוק רישום פלילי, לסגור תיק עם המשטרה, טיפול בסוגי עבירות שונות כמו סמים, רכוש, אלימות ועוד. בכל אלה תצטרכו ייצוג של עורך דין פלילי מומלץ בחיפה.

עורכת דין דנה שביט:

הגברת דנה שביט הנה עורכת דין מקצועית ומוסמכת כבר למעלה מ-20 שנה. בעבר קצינת משטרה ותובעת פלילית וכל אלה מרכיבים ניסיון עשיר בתחום הפלילים והמשפט. משרד עורכי הדין דנה שביט מתמחה במתן שירותי ייעוץ, ליווי וייצוג בנושאים פליליים, רישום פלילי משטרתי ודיני תעבורה. המשרד מבין את ההשלכות של כל הליך משפטי בתחום הפלילים וכי כל החלטה של בית המשפט עשויה להיות הרת גורל ולהשפיע על חיי אדם ולעתים רבות גם על משפחות שלמות ויותר מכך.

המשרד מתמחה ברישום פלילי וביטול תיקי משטרה ואנו בעלי אחוזי הצלחה מהגבוהים ביותר בתחום זה בישראל. לאחר בחינה לעומק של המקרה שלכם ופלט המרשם הפלילים שלכם – המשרד יעדכן אתכם בסיכויי ההצלחה שבטיפול במקרה שלכם וכמה זמן זה עשוי לקחת. בין היתר יספק המשרד ייעוץ לפני החקירה וליווי שוטף במהלך החקירה הפלילית במשטרה, ניהול התיק הפלילי, ביטול כתב אישום ועוד. לאורך השנים נחל המשרד הצלחה רבה בביטול רישומים פליליים, סגירת תיקים במשטרה, קבלת אישור לחנינה ועוד.

כתובת: אנדרי סחרוב 9, חיפה

טלפון: 052-6498282

אתר אינטרנט : https://shavitkantor.com


עורכי דין מומלצים בחיפה נזיקין:

תביעת נזיקין היא תביעה המוגשת כנגד גוף מסוים אודות נזק שנגרם לנו, בין אם גופני, נפשי או נזק לרכוש. לעתים התביעות יהיו נגד גופים פרטיים ולעתים רבות מול חברות ביטוח, ביטוח לאומי, בתי/קופות חולים, קרנות פנסיה ורשויות מקומיות וזאת על מנת לתבוע את מימוש הזכויות שלכם מתשלומי הביטוח/המיסים לאורך השנים. להלן מספר עורכי דין נזיקין הטובים ביותר באזור חיפה והצפון הנחשבים למובילים ובעלי הצלחות רבות בתחום זה.

עו"ד ליאור וימן:

עורך הדין ליאור וימן הוא הבעלים של משרד עורכי הדין "ליאור וימן ושות'" ובעל ניסיון של מעל 15 שנים בתחום המשפטי ובתחום הנזיקין בפרט. ליאור הוא בעל תואר ראשון במשפטים ועוסק גם בליטיגציה אזרחית ובעל הסמכה לעורך ייפוי כוח מתמשך. מלבד לימודי התואר הוסמך ליאור בקורסי התמחות שונים בתחום הרשלנות הרפואית, הנזיקין והביטוח מטעם המכון להשתלמות של הלשכה לעורכי דין בישראל. 

"בחרתי בתחום דיני הנזיקין מתוך רצון כנה ואמיתי לסייע לאנשים" אומר ליאור ומדגיש כי מדובר במקום שבו אנשים מרגישים פחות חזקים – אל מול הגופים הגדולים: חברות ביטוח, המוסד לביטוח לאומי ועוד. 

על כל מקרה של תביעת נזיקין תוכלו ליצור קשר עם ליאור באתר או בטלפון, לקבוע פגישה ולצאת לדרך עם אחד מעורכי הדין המובילים בתחום הנזיקין בישראל בכלל ובצפון הארץ בפרט.

כתובת: דרך יפו 21, חיפה

טלפון: 04-8289090

אתר אינטרנט : https://vaiman-law.co.il


עורכי דין מומלצים בחיפה עבודה:

תביעות בענייני עבודה הנן מהתביעות הנפוצות בישראל. עובדים רבים בישראל מקופחים על ידי מעסיקיהם ולעתים רבות גם מגופים שונים כמו קרנות הפנסיה, ביטוח לאומי ואחרים. הם אינם מקבלים את הזכויות המגיעות להם: פיצויי פיטורים, תשלומים עבור שעות נוספות, הפרשות לפנסיה ועוד. כמו כן במקרים גם השפלת עובדים, פיטורין שלא כדין וכן אינספור מקרים אחרים של תעסוקה לא ראויה בין עובד ומעביד – עשויים לגרום לנזק אישי, כלכלי ו/או נפשי/פיזי לעובד ולעתים גם נזק למשפחתו. במקרים רבים הנזק עשוי להגיע לסכומים משמעותיים.

עורך דין חיים ברוטמן:

עורך דין חיים ברוטמןמר חיים ברוטמן הנו בוגר תואר ראשון במשפטים בהצטיינות יתרה ותואר שני בהצטיינות במנהל עסקים, תואר ראשון נוסף בכלכלה ובמנהל עסקים. תחומי התמחותו הנם בדיני מיסים, בתחום המשפט האזרחים, העבודה והפלילים. 

משרד של חיים ברוטמן מספק מגוון שירותים משפטיים בתחומי התמחות שונים, לרבות תביעות עבודה. כאשר מחפשים עורך דין דיני עבודה אזור הצפון מגיעים לרוב אל חיים ברוטמן כיוון שהמשרד מתמחה בתחום זה ומספק שירותיו בחיפה ובאזור הצפון בכלל. המשרד מתחזק ספרייה עשירה וכלים שונים לייצוג משפטי ברמה הגבוהה ביותר ומספק לכל לקוח מעטפת משפטית המייצגת אותו החל משלבי התכנון של התביעה ועד לקבלת פסק הדין. המשרד מייצג הן עובדים המעוניינים להגיש תביעה והן בעלי עסקים הנתבעים על ידי עובדיהם. 

כתובת: דרך בר יהודה 52, נשר (בית עופר), קומה 3

טלפון: 04-8100170

אתר אינטרנט : http://brotman.co.il